62. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Délidőben, 1858
153

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Délidőben, 1858

Olaj, vászon, 30x20 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1858.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft