27. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Délidőben, 1858
49

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Délidőben, 1858

Olaj, vászon, 37x26 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1858
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

194

Templomépítés, 1882

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft