4. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Délidőben, 1938
78

Szőnyi István (1894-1960)

Délidőben, 1938

Tempera, vászon, 80,5x130 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1938
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft