55. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Delizsánsz, 1832
50

Barabás Miklós (1810-1898)

Delizsánsz, 1832

Akvarell, papír, 30,5x41 cm
Jelezve balra lent: Barabás. M. 1832
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft