57. aukció
Balla Béla (1882-1965) Délután a tavon
221

Balla Béla (1882-1965)

Délután a tavon

Olaj, vászon, 70x90 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft