33. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Délután Nagybányán, 1930
71

Boldizsár István (1897-1984)

Délután Nagybányán, 1930

Olaj, vászon, 65x85,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1930
Kikiáltási ár: 550 000 Ft