15. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Délutáni forgatag
180

Berkes Antal (1874-1938)

Délutáni forgatag

Olaj, vászon, 61x80 cm
Jelezve balra lent: Berkes A.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft