10. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Délutáni napsütés, 1935 körül
177

Nagy Oszkár (1883-1965)

Délutáni napsütés, 1935 körül

Olaj, vászon, 46x58 cm
Jelezve jobbra fent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Reprodukálva: Kishonthy Zsolt – Muridán Jenő: Nagy Oszkár, Mission Art Galéria, Miskolc, 104. oldal