44. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Délutáni séta
133

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Délutáni séta

Olaj, fa, 55x46 cm
Jelezve balra lent: B. de Karlovszky. Paris.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft