22. aukció
Kiss Rezső (1889-?) Délutáni tea
107

Kiss Rezső (1889-?)

Délutáni tea

Olaj, vászon, 70,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: Kiss Rezső
Kikiáltási ár: 260 000 Ft