Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Derkovits Gyula: Forrás, 1920
7

Derkovits Gyula (1894-1934)

Forrás, 1920

Olaj, vászon, 60,5 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Derkovits

Körner Éva: Derkovits Gyula, Budapest, Corvina, 1968, kat. 198, (60. kép)