56. aukció (2017 október)
Reigl Judit (1923-2020) Déroulement, 1975
46

Reigl Judit (1923-2020)

Déroulement, 1975

(Ipari) lakk, akril, vászon, 50x61 cm
Jelezve hátoldalon: Reigl
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Hátoldalon vakrámán jelezve: 1975 Déroulement