Derűsebb koponya, 1976
Olaj, faapplikáció, fa, 28x29 cm
Jelezve hátoldalon: Derűsebb koponya 976 Bálint
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Kiállítva: Bálint Endre és Vajda Lajos Grafikai munkáiból rendezett kiállítás, 2002. október 12. – november 8., Mű-Terem Galéria, Budapest