14. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Diana a vadászaton, Másolat id. Markó Károly Azonos című képéről (Bodnár Éva: Id. Markó Károly, Bp., 1982., 75. oldal VI. tábla)
42

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Diana a vadászaton, Másolat id. Markó Károly Azonos című képéről (Bodnár Éva: Id. Markó Károly, Bp., 1982., 75. oldal VI. tábla)

Olaj, vászon, 51x63,5 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó jun.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft