8. aukció
Markó Károly, Id. köre (19. század közepe) Diana és Callisto
45

Markó Károly, Id. köre (19. század közepe)

Diana és Callisto

Olaj, fa, 17x14,5 cm
Kikiáltási ár: 950 000 Ft