52. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Dinamikus struktúra (sárga), 1971
206

Hencze Tamás (1938-2018)

Dinamikus struktúra (sárga), 1971

Olaj, ofszet festék, karton, 100x55 cm
Jelezve hátoldalon: HT.\'71 Dinamikus struktúra (sárga) 100x60 cm Hencze 1971
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

Dinamikus struktúra (vörös), 1971
Olaj, ofszet festék, karton, 100×70 cm
Jelezve hátoldalon: HT.'71 Dinamikus struktúra (vörös) Hencze 1971

Dinamikus struktúra (kék), 1971
Jelezve hátoldalon: