8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Heiling György (1939-2014) Dinamikus táj, hátoldalon: Dombok, 1970-es évek eleje
10

Heiling György (1939-2014)

Dinamikus táj, hátoldalon: Dombok, 1970-es évek eleje

Olaj, karton, 49,5 x 63,5 cm
Jelezve jobbra lent: HGY
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

– Képzőművészkör V. Kiállítása. Petőfi Sándor Művelődési Ház, Abony, 1976. április-május
– Gyömrő, Művelődési Ház, 1976. november 25.

– Megnyílt a képzőművészkör ötödik kiállítása. In: Pest Megyei Hírlap, 1976. április, 20. évfolyam, 101. szám