35. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Dinnye-piac Sottomarinában
156

Poll Hugó (1867-1931)

Dinnye-piac Sottomarinában

Pasztell, vászon, 63,5x50 cm
Jelezve balra lent: Poll H.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft