1. aukció
Molnár Z. János (1880-1960) Dinnyés csendélet
144

Molnár Z. János (1880-1960)

Dinnyés csendélet

Olaj, karton, 22x27 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár Z. János
Kikiáltási ár: 30 000 Ft

143

Molnár Z. János (1880-1960)

Gyümölcscsendélet

Kikiáltási ár: 30 000 Ft