2. aukció
Markó Ferenc (1832-1874) Dinnyeszüret, 1852
61

Markó Ferenc (1832-1874)

Dinnyeszüret, 1852

Olaj, vászon, 64x93 cm
Jelezve jobbra lent: Markó F. Pesten 852
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft