42. Aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Dinnyevásár
56

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Dinnyevásár

Olaj, vászon, kartonon, 48x71 cm
Jelezve jobbra lent: Deák Ébner
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 51. árverés, 37. tétel