74. Téli aukció
Szobotka Imre tájkép
147

Szobotka Imre (1890-1961)

Diófa, 1937 körül

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka I.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
¦ Szobotka Imre festőművész gyűjteményes kiállítása, Fränkel Szalon, Budapest, 1938. március 13-27. (kat.: 4 Diófa, olaj, 80 x 100 cm, 750 Pengő)