Zsolnay
Díszkorsó török minta után, 1884
Porcelánfajansz, plasztikus rátétekkel. Erőstüzű mázak, mázba süllyedő festés, aranyozás.
Restaurált
PÁRDARABJA REPRODUKÁLVA:
‣ Csenkey Éva-Hárs Éva-Weiler Árpád: Zsolnay. A gyűjtők könyve, Corvina Kiadó, 2003. 12. ábra