Zsolnay
Dísztál szatírokkal, Zsolnay, 1902
Formaterv: Apáti-Abt Sándor
Restaurált, a tál öble helyenként erősen kopott.
Párdarabja reprodukálva: A magyar szecesszió mesterművei – Zsolnay, Elite Design Kft., 2003, 56. kép
Formaterv: Apáti-Abt Sándor