21. aukció
Zsolnay Díszváza három nőalakkal, Zsolnay, 1904 körül
188

Zsolnay

Díszváza három nőalakkal, Zsolnay, 1904 körül

Porcelánfajansz, plasztikus díszítőelemekkel, opak, transzparens és fémszínű eozinmázakkal, illetve magastűzű mázakkal díszített, helyenként savmaratott és aranyozott test, Fazonszám: 7532, Magasság: 65 cm
Jelzés: domború körpecsét, 7532
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

Restaurált