26. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Díva
192

Batthyány Gyula (1887-1959)

Díva

Olaj, vászon, 116x80 cm
Jelezve balra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft