72. Tavaszi aukció
Török Gyula
104

Török Gyula

Divatszalon, 1976

Olaj, vászon, 100 x 140 cm
Jelezve jobbra lent: Török Gyula 1976
Jelezve vakrámán: Török Gyula Divatszalon
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft