47. aukció
Orlai Petrich Soma (1822-1880) Dobosy Lajosné (Kaszap Amália) képmása, 1855
88

Orlai Petrich Soma (1822-1880)

Dobosy Lajosné (Kaszap Amália) képmása, 1855

Olaj, vászon, 87,5x70,5 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 82.
•In.: Keserü Katalin: Orlai Petrics Soma. Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1984.
PROVENIENCIA:
•korábban Bretan Lászlóné tulajdonában
REPRODUKÁLVA:
•Keserü Katalin: Orlai Petrics Soma. Képzőművészet