61. aukció
Szikora Tamás (1943-2012) Doboz Greconak I., 1980
160

Szikora Tamás (1943-2012)

Doboz Greconak I., 1980

Olaj, vászon fán, 101,5x71 cm
Jelezve hátoldalon: Egy doboz Greconak fatábla 80, 0 Greco I. 70x100 olaj, vászon, fatábla
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 300 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

¦ SZIKORA 65. Zsámbéki Zichy Oktatási és Kulturális Központ, Zsámbék, Dominion Consulet Zrt. 2009. január

¦ Open Collections. Ludwig Múzeum – Józsefvárosi Galéria,

Budapest, 2010. július 7. – augusztus 15. katalógus nélkül