2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Szikora Tamás (1943-2012) Doboz-kép, 1996
80

Szikora Tamás (1943-2012)

Doboz-kép, 1996

Olaj, pasztell, kollázs, fa, papírlemez, vászon, 39x46,5 cm
Jelezve balra lent: Szikora T. 96
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft