59. aukció
fe Lugossy László (1947- ) Dojó néni, 1986
121

fe Lugossy László (1947- )

Dojó néni, 1986

Olaj, papír, 86,5x61,5 cm
Jelezve hátoldalon: feLugossy László Dojó néni 1986, olaj, papír, 100x70 cm, studio 1900
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft