45. aukció
Csók István (1865-1961) Dolce far niente, 1898
106

Csók István (1865-1961)

Dolce far niente, 1898

Olaj, fa, 37x29 cm
Jelezve balra lent: Csók 1898
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
•korábban Dr. Gots András tulajdonában (1965)

KIÁLLÍTVA:
•Velencei Biennálé, Velence, 1901
•Csók István (1865-1961) emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1965. katalógus: 30.

REPRODUKÁLVA: