47. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Domb fával, 1910-es évek
100

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Domb fával, 1910-es évek

Akvarell, papír, 24x30 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLíTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Hungarian masterworks. Selected work from the collection of Jill A. Wiltse and H. Kirk Brown III. From impressionism to modernism at the Project Space of Charlotte Jackson Fine Art, Inc., Santa Fe, New Mexico. 2008. o