68. Aukció
Pap Géza (1883-?) Dombok
189

Pap Géza (1883-1961)

Dombok

Olaj, papír papírlemezen, 44 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Pap Géza
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft