31. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Dombok között
37

Rudnay Gyula (1878-1957)

Dombok között

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 300 000 Ft