58. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Domboldal
215

Fényes Adolf (1867-1945)

Domboldal

Olaj, fa, 16x22 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft