67. Aukció
Miklós Gusztáv (1888-1967) Domboldal
39

Miklós Gusztáv (1888-1967)

Domboldal

Gouache, akvarell, fedőfehér, papír, 35 x 32 cm
Jelezve balra lent: g Miklós
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

31

Miklós Gusztáv (1888-1967)

Tavaszi virágzás

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft