57. aukció
Pál István (1888-1939) Domboldal, 1922
214

Pál István (1888-1939)

Domboldal, 1922

Olaj, fa, 46x38,5 cm
Jelezve balra lent: Pál István 922.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft