22. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Domboldal, 1939
124

Szőnyi István (1894-1960)

Domboldal, 1939

Akvarell, papír, 40x59 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1939
Kikiáltási ár: 280 000 Ft