23. aukció
Vaszary János tájkép
148

Domboldal

Olaj, fa, 23,5x41 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Hátoldalon: özv. Vaszary Jánosné igazolásával