24. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Domboldal
112

Gábor Jenő (1893-1968)

Domboldal

Olaj, vászon, 48x53 cm
Jelezve balra lent: Gábor J.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft