25. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Domboldal
3

Domboldal

Akvarell, papír, 27,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky ravebnik, Hátoldalon: hagyatéki bélyegző, leltározta Pálmai József Bécs 1919
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

Proveniencia: egykor a Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. tulajdonában