60. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Domboldal alakokkal
192

Boldizsár István (1897-1984)

Domboldal alakokkal

Olaj, vászon, 65x84 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft