18. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Domboldal fákkal
188

Glatz Oszkár (1872-1958)

Domboldal fákkal

Olaj, vászon, 57,5x81 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 320 000 Ft