56. aukció (2017 október)
Kádár Géza (1878-1952) Domboldal tavasszal, 1914
49

Kádár Géza (1878-1952)

Domboldal tavasszal, 1914

Olaj, vászon, 101x99 cm
Jelezve jobbra lent Kádár Géza 1914
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft