1. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Domboldal
81

Ferenczy Valér (1885-1954)

Domboldal

Olaj, vászon, 46x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy V.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft