10. aukció
Paál László tájképfestészet
169

Paál László (1846-1879)

Domboldalon, 1872 körül

Olaj, vászon, 41x48 cm
Jelezve jobbra lent: L de Paál
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

Reprodukálva: Bényi László: Paál László, Képzőművészeti Kiadó, 50. kép