26. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Domboldalon pihenők, 1918
130

Rudnay Gyula (1878-1957)

Domboldalon pihenők, 1918

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay, Jelezve balra lent: 1918
Kikiáltási ár: 550 000 Ft