16. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Domboldalra kapaszkodó házak
44

K. Spányi Béla (1852-1914)

Domboldalra kapaszkodó házak

Olaj, falemez, 34x45 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Kiállítva: • K. Spányi Béla kiállítása, Nemzeti Szalon, 1905, 71. tétel • BÁV 14. aukció, 99. tétel, BÁV 58. aukció, 179. tétel