37. aukció
Szigeti Jenő (1881-1944) Domboldalról
34

Szigeti Jenő (1881-1944)

Domboldalról

Olaj, papírlemez, 51,5x71,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szigeti Jenő
Kikiáltási ár: 280 000 Ft